Zdrowie to o wiele więcej niż dobre wyniki badań!

Zdrowie wynika ze spójności POMIĘDZY ciałem, emocjami i myśleniem.

Zdrowie to obecność energii życiowej i właściwy jej przepływ! Żyjesz, bo Twoje narządy mają ENERGIĘ!

Jeśli chcesz mieć zdrowe ciało/narządy, ODWRÓĆ KOLEJNOŚĆ i zajmij się najpierw swoimi EMOCJAMI.

Na większości moich sesji dochodzimy zawsze do tego, że te silne emocje myśli były PRZED chorobą narządu, nowotworem, migreną, rwą kulszową.

Jakie Twoje emocje domagają się uwagi, a nosisz je w sobie OD LAT? Jaki stan emocjonalny pojawia się u Ciebie najczęściej?

Smutek? Żal? Lęk? Zmartwienie? Niepokój? Złość? Frustracja? Nienaturalna ekscytacja, po której opadasz z sił? Poczucie winy? Wszystkim się przejmujesz? Kilka z nich naraz?

Emocje mają charakter nawyku, który utrwalasz latami, NIE zajmując się sobą na TYM głębszym poziomie.

Powiem Ci też, że wszystkie emocje są w porządku! Są częścią życia i niedopuszczanie ich do siebie jest NIENATURALNE I SZKODLIWE dla zdrowia. Właśnie wtedy robią krecią robotę 😉

I tu kolejna rzecz: czy jesteś ze sobą szczera/y? czy jesteś mistrzynią/mistrzem udawania, że z Twoimi emocjami wszystko jest okay? Lub że ich nie masz??? 😉

Jeszcze jedno: masz prawo nie rozumieć swoich emocji. W szkole uczono nas wszystkiego poza tym, jak rozumieć Siebie. Ale teraz już pora, byś zaczął/zaczęła zajmować się swoim zdrowie realnie!

Zapraszam Cię na sesje nowego rozumienia zdrowia, czyli czucia ciała, emocji i odkrywania wpływu myśli i potrzeb + akupunktura, zioła, korekta odżywiania.

Mail lub sms wystarczy, żebyś zaczął/zaczęła zdrowie na Twoich warunkach! To może być naprawdę bardzo uwalniające. Z pewnością poprawi jakość Twojego Życia.

gabinet@annakremnicka.pl, sms 501758445

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *