Poznajmy się!

Przywracam wiarę w to, że możesz tworzyć zdrowie w oparciu o poznanie Siebie. Wskrzeszamy razem Twoją moc do zdrowienia. Chcesz być niezależna/y od autorytetów zewnętrznych? Zapraszam!

Anna Kremnicka

Człowiek dzisiaj potrzebuje być wysłuchany.

Lubię słuchać historii moich Klientów i Pacjentów również dlatego, że dowiaduję się, w jakich okolicznościach objawy choroby pojawiły się po raz pierwszy. Zaburzenie, nazywane chorobą, zawsze powstaje na jakimś tle: są to pewne wydarzenia lub okoliczności i powiązane z nimi EMOCJE!

Medycyna chińska uznaje emocje za przyczyny chorób oraz łączy je z konkretnymi narządami w ciele. Dlatego gdy przychodzisz do mnie na wizytę z objawami typu nawracający ból głowy, to zadam Ci pytanie, kiedy doświadczyła/ -łeś go po raz pierwszy oraz gdzie dokładnie boli Cię głowa i jakich okolicznościach dolegliwość powraca.

Od kilku lat poszerzyłam leczenie o moją autorską metodę Nowe Pojmowanie Zdrowia, czyli zapraszam Cię do aktywnego współudziału w wyzdrowieniu. Przekierowanie Twojej uwagi do wnętrza oraz odblokowanie emocji za pomocą technik, które proponuję, da Ci trwały efekt w postaci zdecydowanie lepszego samopoczucia. Popracujemy wspólnie również nad innymi elementami takimi jak akceptacja, autorytety zewnętrzne, Twoja osobista moc i energia! Do tego zalecenia żywieniowe, akupunktura i zioła. Oj, będzie się działo 🙂 !

Przetransformuj ból, dyskomfort i frustrację na dobre samopoczucie, zadowolenie oraz Życie Twoim najwyższym Potencjałem. Bo jesteś tu po to, by obdarzać Siebie i świat dokoła tym, co posiadasz najpiękniejszego, Twoim Darem.

Jestem terapeutką medycyny chińskiej

wykonuję zabiegi akupunktury i moksy, dobieram indywidualne mieszanki ziołowe, sugeruję zmiany w odżywianiu.

Jestem coachem

Jeśli jesteś otwarta/y na to, by dokonać trwałych zmian na lepsze w Twoim zdrowiu, metody medycyny chińskiej wzbogacimy o pytania coachingowe. Coaching jest efektywną techniką, ponieważ Ty sam/a jesteś autorem rozwiązań, a one najgłębiej mogą spełnić Twoje potrzeby i pragnienia.

Jestem edukatorką zdrowia

Moją misją jest przekazać Ci nowatorskie podejście oraz techniki, które spowodują, że POCZUJESZ bezpośredni wpływ swoje zdrowie! Że jesteś unikatowa/y i że cyfry badań z laboratorium niekoniecznie wyrażają to, czy faktycznie jesteś chory lub zdrowy. Uczę zaufania do ciała i wiary w właściwości autoregulacyjne organizmu.

Od zawsze byłam ciekawa świata i ludzi, stąd wykonywałam w życiu kilka profesji. Jednak moim powołaniem okazała się medycyna naturalna, praca ze zdrowiem człowieka z perspektywy jego doskonałej całości: ciała, psychiki, emocji i energii.

Moją pierwszą pasją na tej drodze było odkwaszanie organizmu, kolejną medycyna chińska. Pierwsze zachwyciło mnie swoją prostotą i skutecznością, ta druga głębią, efektywnością i tym, że jest bliska naturze i mówi językiem naszego ciała. 

Z czasem zaczęłam łączyć medycynę chińską z głęboką rozmową. Czułam, że potrzebuje jej większość ludzi, którzy przekraczali próg mojego gabinetu. Często wspólnie dochodziliśmy do tego, że bóle różnej natury pochodzą z niewyrażonych emocji, trudnych przeżyć z dzieciństwa, problemów w relacjach.

Zapraszam na sesje transformacji

Moją pasją jest kompleksowe wsparcie i pomoc.

Anna Kremnicka

Zobacz, co mówią o mnie moi pacjenci i klienci

Pani Ania proponuje podejście holistyczne do zdrowia. Podczas spotkań pracujemy nie tylko nad ciałem, ale i na emocjach. Wiele naszych dolegliwości w obrębie ciała może wiązać się właśnie z uporczywym blokowaniem trudnych emocji. Brak wentylacji emocjonalnej, a przez to i brak przepływu naszej energii wyczerpuje nasz organizm.
Mikołaj

Aniu, chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować. W pewnym momencie mojego życia dość poważnie się zagubiłem, straciłem sens życia… strach mnie paraliżował,
a dzięki tobie odzyskałem zdrowie
i chęć do życia. Wystarczyło kilka sesji
i spotkań. Dziś jestem prawie w pełni sił, choć do pełnego powrotu do formy jeszcze troszkę brakuje, wiem że każda kolejna sesja przybliża mnie do pełnej formy. Aniu, bardzo dziękuję za wszystko, między innym za to, że zacząłem się szanować i doceniać to, co daje mi każdy dzień i to, co osiągnąłem, a osiągnąłem wiele, ale nigdy tego nie widziałem, a dzięki tobie nauczyłem się żyć w pełnej zgodzie z własnym ja.
Michał

Cudowna, energiczna i przede wszystkim bardzo otwarta dla swoich klientów. Pomaga nie tylko dorosłym, ale i dzieciom. 
Ogromna wiedza i potężne doświadczenie Anny dało efekty naszej pracy już po pierwszym spotkaniu.
Jeśli potrzebujesz holistycznego spojrzenia na swoje życie, to polecam właśnie tego niekonwencjonalnego lekarza, który wie co robi.
Agnieszka Bednarczyk

Ogromna wiedza, empatia, spostrzegawczość, łatwość wiązania małych elementów w spójną całość, a przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi składają się na wyjątkowość Ani. Dzięki ogromne, Aniu za wskazówki i nie owijanie w bawełnę, za bycie moją mentorką, za nieocenianie, za rozmowy. Idziemy dalej!
Justyna Fulbiszewska