Nowe Pojmowanie Zdrowia to r/ewolucja w Twoim podejściu do zdrowia i leczenia!

To 3-miesięczny program, który stworzyłam dla Ciebie, jeśli:

masz już dość tabletek

i leczenia objawowego, które polega na przepisywaniu leków typu antybiotyk, steryd, leki przeciwbólowe,

a Twoje dolegliwości nie ustępują lub nawracają. Nie chcesz już kolejnej kawy, by utrzymać umysł w gotowości.

widzisz brak efektów leczenia

i masz już diagnozę lub kilka i nic dalej z tego nie wynika. Lekarze rozkładają ręce, a Ty ciągle źle się czujesz. Jesteś w przededniu kolejnego wypalenia i nie wiesz, jak się zatrzymać.

doświadczasz bólu

chociaż wyniki Twoich badań są w normie, a dotychczasowe terapie nie przyniosły wyjaśnienia i przełomu
w Twoim życiu. Ty natomiast odczuwasz ciągły ból fizyczny lub psychiczny. Jesteś wyczerpana/y.

odczuwasz emocjonalne wyczerpanie, bezradność i dezorientację

Widzisz związek pomiędzy swoimi emocjami a tym, co dzieje się w Twoim ciele fizycznym i życiu. Lęk powoduje skurcz w żołądku, smutek – niechęć do podjęcia działań, a niewyrażona złość pali w przełyku
i powoduje migreny. Chcesz wreszcie zrozumieć, co to znaczy i jak możesz wyjść z bólu i dyskomfortu.

diagnoza “nieuleczalne”

nie podcięła Ci, a dodała wiatru w skrzydła i chcesz o siebie zawalczyć i zrobisz to na 100%, bo chcesz naprawdę poprawić swoje zdrowie. Przeczuwasz, że istnieją inne drogi <3

masz holistyczne podejście

i pragniesz nauczyć się metod naturalnych i przyczynowego podejścia do zdrowia i życia, bo czujesz,
że w ten sposób zadbasz o swoje zdrowie na przyszłość.

Czego możesz się spodziewać po holistycznym programie Nowe Pojmowanie Zdrowia”?

przede wszystkim dużej poprawy w Twoim zdrowiu oraz przełomu w myśleniu i czuciu!

Możesz oczekiwać wzrostu energii życiowej, mniej bólu, lepszego snu, więcej optymizmu na przyszłość. Poprawi się Twój wygląd, sylwetka, nabierzesz wigoru, uwierzysz w siebie. Nauczysz się technik i metod dla utrzymania i poprawy zdrowia, otrzymasz na zawsze wiedzę, jak pracować z wszelkimi zaburzeniami w zdrowiu. Po tym programie zapanujesz nad swoim zdrowiem!

Otrzymasz konkretne wskazówki z obszaru medycyny chińskiej, stylu życia, żywienia. Otrzymasz zioła (do picia lub w tabletkach), które wzmocnią Twoje ciało i ducha. Przekażę Ci techniki uwalniania emocji i zmiany niesłużących przekonań. Zadam Ci pytania, które pozwolą Ci inaczej spojrzeć na życie i zdrowie.

Towarzyszę Ci i wspieram w tym czasie. Daję na bieżąco konkretne zalecenia dot. emocji, zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowości, jeśli jesteś na nią otwarta/y. Korzystam przy tym z całej mojej wiedzy i doświadczeń w pracy z tysiącami ludzi przez ostatnie 25 lat.

Anna Kremnicka

Nowe Pojmowanie Zdrowia

Nowe Pojmowanie Zdrowia to moja odpowiedź na bezradność i dezorientację osób, które trafiały do mojego gabinetu: otrzymały dużo różnych diagnoz od wielu specjalistów, nie do końca panuje spójność pomiędzy nimi i w zdecydowanej większości przypadków proponowane jest leczenie objawowe. Natomiast pełne zdrowie możliwe jest tylko wtedy, gdy połączysz podejście przyczynowe i holistyczne (w mojej pracy bazuję na medycynie chińskiej) z Twoim rozwojem świadomości, otworzeniem się na czucie ciała, uznanie Twoich emocji i potrzeb. Wtedy Twoje Ciało odpowie Ci witalnością, a Ty poczujesz się wreszcie dobrze
z samą/samym sobą! W Nowym Pojmowaniu Zdrowia Ty przejmujesz stery z moim wsparciem u boku.

Efekty przyjdą bardzo szybko, jeśli zaczniesz myśleć inaczej niż dotychczas o zdrowiu i życiu. Dostrzeżesz, że emocje i myśli oraz styl życia mają wpływ na Twoje samopoczucie, a ich zmiana na sprzyjające zaowocuje odnową w każdym obszarze życia. Masz na to wpływ! Żeby zdrowie się zadziało, potrzebujesz rozwinąć świadomość ciała, emocji, myśli i stylu życia. Podstawą jest Twoje CZUCIE!

Nowe Pojmowanie Zdrowia to reset postrzegania zdrowia, bo zaczynasz swoją uwagę kierować do swojego wnętrza, a nie zewnątrz. Zaczynasz (znów) wierzyć w autoregulację i mądrość ciała, odzyskasz Twoją decyzyjność w kwestiach zdrowia, bo tylko Ty rozpoznasz, co jest dla Ciebie najlepsze.
Nie wiedza o zdrowiu jest najważniejsza, lecz Twoje czucie. Z Nowym Pojmowaniem Zdrowia wreszcie rozpoznasz swoją moc i zapanujesz nad swoim samopoczuciem 🙂

Nasz plan spotkań na każdy z 3 miesięcy Programu:

w pierwszym tygodniu Programu:
1 sesja 60 min i 1 sesja 45 minut

Diagnostyka wg medycyny chińskiej, zalecenia

2 tydzień:
2 sesje po 30 min 

Twoje Ciało a emocje i przekonania

3 tydzień:
2 sesje po 30 min

Twoje relacje, wartości oraz tematy bieżące

4 tydzień:
2 sesje po 30 min

Tematy bieżące, weryfikacja intencji i celów

Na pierwszej sesji przeprowadzam z Tobą szczegółowy wywiad wg medycyny chińskiej i zajmujemy się najbardziej palącymi tematami w Twoim zdrowiu.
Na kolejnych spotkaniach przejdziemy przez Twoje emocje i system przekonań na temat zdrowia w ogóle, ciała, wieku, wyglądu.
Następnie będziemy rozwijać różne obszary i na bieżąco weryfikować postępy w Twoim samopoczuciu.

W ciągu jednego miesiąca Programu otrzymujesz 8 sesji wraz z możliwością 20 dni kontaktu ze mną POMIĘDZY SESJAMI.
Możesz zadawać pytania lub dzielić się, jeśli masz refleksje, wglądy po sesjach, i chcesz otrzymać ode mnie informację zwrotną, nawet codziennie jeśli będziesz tego potrzebować.
Bonusem do programu są mieszanki ziołowe na cały miesiąc.

Sesje online na kamerce, pytania i odpowiedzi odbywają się na komunikatorze whatsapp.

Czyli w sumie 90 dni prowadzące do poprawy Twojego samopoczucia, odzyskania wiary w moc Twojego organizmu do autoregulacji i regeneracji, w tym układu trawiennego, hormonalnego i nerwowego.

Po przystąpieniu do programu płatności dokonujesz na początku danego miesiąca. Program trwa – jeśli tak ustalimy – 3, 6 lub 9 miesięcy.

umów sie na bezpłatną konsultację

Twoja inwestycja to:

zaangażowanie, determinacja, chęć rozwoju i poznania siebie,
otwartość i zaciekawienie, gotowość na pozytywną zmianę w zdrowiu

Z mojej strony otrzymujesz sesje oraz możliwość kontaktu POMIĘDZY SESJAMI:
Twoje pytania – moje odpowiedzi
Twój problem zdrowotny – moje wsparcie, prowadzenie i konkretne wskazówki
w oparciu o medycynę chińską i 25-letnie doświadczenie z tysiącami pacjentów.
Ponadto pytania coachingowe, wsparcie mentorskie, techniki i metody oswajania emocji, zmiany przekonań

łącznie 90 dni dynamicznego procesu

umów się na bezpłatnĄ konsultację

bonus do programu 🙂

obejmuje koszt leczniczych mieszanek ziołowych na 3 miesiące dobranych przeze mnie pod Twoje potrzeby. Zioła w wygodnej dla Ciebie postaci otrzymujesz po pierwszej lub drugiej sesji.

Jak pracuję?

Głęboko i skutecznie, ponieważ szybko namierzam przyczyny Twoich zaburzeń! Moja metodologia opiera się na holistycznej diagnozie medycyny chińskiej, która łączy umysł, ciało i ducha. Specjalizuję się w psychologii i ginekologii (oba obszary według medycyny chińskiej). Przeszłam szkolenia z terapii ACT, Racjonalnej Terapii Zachowań, choreoterapii, brałam udział w warsztatach Tantry. Mam za sobą dziesiątki ustawień systemowych jako uczestnik i obserwator. Pasjonuje mnie Człowiek i ewolucja jego świadomości oraz wszystko to, co przyczynia się do wzrostu naszego potencjału na wszystkich poziomach.

Moja metodologia jest również efektem 25 lat pracy w moim gabinecie oraz doświadczeń osobistych. Znam odpowiedź, co działa najskuteczniej:

  • więcej czucia, mniej myślenia i dramatu
  • rozwój świadomości i praca z ciałem (relaksacje, rozmowy z narządami), wykorzystanie prawej półkuli mózgowej oraz AUTOekspresji jak też koloru, wyobraźni, dotyku i głosu
  • praca z systemem przekonań na temat zdrowia, wieku i wyglądu, Twojej wartości w oczach własnych i świata
  • praca z emocjami, uznanie ich, uwalnianie i transformacja w sprzyjającą energię
  • praca z archetypami i rolami, wglądy systemowe w relacji z rodzicami i aspektami
Anna Kremnicka
Anna Kremnicka

O mnie

od 1997 roku w rozwoju osobistym i duchowym

od 2001 studia medycyny chińskiej w Krakowie, Niemczech i Austrii w Avicenna Institute Claude Diolosa, staż kliniczny w szpitalu integracyjnym w Chengdu, kurs dietetyki w Szanghaju, wolontariat w Nepalu i Sikkimie (północne Indie, Tybet)

certyfikat Terapii Odkwaszania Organizmu u dr Renate Collier, przetłumaczenie jej książki “Zdrowe jelita – zdrowy człowiek”, organizacja warsztatów pobytowych z medycyną chińską i odkwaszaniem

5 lat pracy jako dietoterapeutka, akupunkturzystka i zielarka w Klinice Leczenia Bólu w Niemczech

od 2008 roku prowadzę własny gabinet w Poznaniu. Przez moje ręce przeszło dziesiątki tysięcy pacjentów. Od kilku lat również sesje online z „akupunkturą słowem”

w czasie wolnym od zgłębiania tajników zdrowienia maluję intuicyjnie, uwielbiam tańczyć (muzyka bębnów i szpilki choreo-show), interesuje mnie tantra i ewolucja Człowieka. Uznaję uzdrawiające działanie sztuki i natury, której Człowiek jest częścią. Uwielbiam podróże i mojego kota.

Opinie moich Klientów

Aniu, masz ogromną wiedzę i pasję. Widać, że Twoja praca jest tym co kochasz i co sprawia Tobie przyjemność.
Potrafisz sięgnąć do „największych zakamarków” ludzkiego organizmu, wyciągając z niego to co najcenniejsze.
Przy każdej wizycie uczysz pacjentów jak patrzeć na nasze ciało, jak być odpowiedzialnym za swoje zdrowie, za siebie. “MISTRZOSTWO ZDROWIA” jest tego doskonałym przykładem.

Anna Maria L.

Przychodzisz na konsultacje z niepokojącym odczuciem w ciele, a może nawet więcej, takim które sprawia ci kłopot (spodziewasz się rozmowy o ciele i kuracji ziołowej)…
A mądrość i pytania Anny prowadzą Cię do odczuć / tematów zapomnianych, skrywanych i odkrywczych wglądów w siebie. Na koniec konsultacji efektem jest uczucie rozluźnienia i spokoju, błogość, poczucie że wiesz, o co chodzi twojemu ciału, jak się nim zaopiekować i zadbać
o siebie.

Lucyna S.

O Pani Ani dowiedziałam się od koleżanki, która w odpowiedzi na moje problemy zdrowotne stwierdziła „odkąd chodzę do Kremnickiej, w ogóle nie choruję, ona jest najlepsza”.
Postanowiłam spróbować i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Lista moich dolegliwości nie przestawała się powiększać, biegałam od lekarza do lekarza, fizjoterapie, treningi, zabiegi. Dolegliwości bólowe trwały, a moja kondycja psychiczna była bardzo kiepska. Napięte ciało, problemy ze snem, bałagan w głowie.
Zioła, akupunktura, rozmowa i przede wszystkim osoba Pani Ani, która holistycznie podchodzi do człowieka sprawiły, że zatrzymałam się i zobaczyłam siebie na nowo. Zaczęłam słuchać siebie, dostrzegać źródła moich emocji, potrzeby ciała, traktować się z miłością. Dziś jestem na początku swojego nowego ja. Odradzam się do nowego życia.
Pani Ania leczy ciało, rozum i duszę.
Polecam z całego serca ❤️

Wenus (nick terapeutyczny Pacjentki)

Spotkania u Pani Ani to nie tylko zwykła rozmowa, zwykła porada, czy akupunktura. To jak spotkanie z najlepszym życzliwym przyjacielem, który słucha nie oceniając, pomaga znaleźć rozwiązanie problemów, dolegliwości czy trudności z którymi się akurat mierzę i towarzyszy w tym procesie, niczego nie narzucając, a tylko życzliwie wskazując kierunek. Spotkania z Panią Anią pozwalają mi zrozumieć jak działa moje ciało, jak bardzo emocje na nie wpływają, a jednocześnie – spotkania te pozwalają poczuć przyzwolenie na uwolnienie tych emocji, zaakceptowanie ich i budują we mnie poczucie siły. Chyba najbardziej ze wszystkich dobrych rzeczy, które w ramach tych spotkań otrzymałam, doceniam to, że czuję większe ugruntowanie w sobie, moc i wewnętrzną siłę – do zmian, do zadbania o siebie, albo choćby przyzwolenia sobie na przeżycie tego, co domaga się ujawnienia i uwolnienia. Jest to proces – ale jestem niezwykle szczęśliwa i wdzięczna, że trafiłam do Pani Ani i każdemu z serca polecam jej pomoc – nieocenioną dla ciała i duszy 🙂
Pani Aniu – dziękuję <3

Kasia P.