Anna Kremnicka

Proces terapeutyczny dopasowany do ciebie

Budzę Twoje czucie i moc powrotu do zdrowia – jak możesz ze mną współpracować?

Pacjenci, którzy do mnie przychodzą, zmagają się często ze schorzeniami narządów wewnętrznych lub „schorzeniami życia” takimi jak:

 • „Mogę jeść tylko 3 rzeczy, totalny reżim jedzeniowy”
 • „Mam alergię, astmę, jelito drażliwe” i kilka innych jednostek chorobowych”
 • „Nic mi się nie chce”, „Nie mam energii, jestem wiecznie zmęczona”
 • „Szukam, a nie wiem, czego mam szukać w życiu”

Jak przebiega sesja ze mną:

 1. Zaczynamy od wywiadu zdrowotnego według kryteriów medycyny chińskiej, Ty opowiadasz mi, z jakimi dolegliwościami się zmagasz.
 2. Tłumaczę, skąd bierze się Twoja choroba według medycyny chińskiej (jeśli np.: zmagasz się z chorobą tarczycy, to znaczy, że doszło do zaburzenia energii, a to z kolei wywołały zablokowane emocje. Na większości moich sesji dochodzimy zawsze do tego, że silne emocje myśli były PRZED chorobą narządu. Ponieważ zdrowie to również obecność energii życiowej i właściwy jej przepływ! Żyjesz, bo Twoje narządy mają ENERGIĘ! Nieprzeżyta emocja ścina i zaciska, zablokowany jest przepływ energii co powoduje zaburzenia narządowe, zaczyna się tworzyć zbroja, głowa jest odcięta od ciała. Wszystko wiesz, wszystko rozumiesz, ale odcinasz się od emocji. Rozbrajamy tę bombę!
 3. Przyglądamy się sytuacjom życiowym i emocjom z nimi związanymi, które mogły wywołać zaburzenie narządu.
 4. Uczę Cię innej perspektywy postrzegania emocji, abyś mógł/mogła je odblokować a energia, zdrowie i życie znów popłynąć. Ruszamy zastałą energię, żeby zdrowie mogło powrócić. Nie obawiaj się, że będziemy grzebać się w przeszłości i starych emocjach przez wiele sesji. Odblokujemy je, żeby energia mogła popłynąć. To wystarczy. Dzięki temu będziesz mógł/mogła odzyskać klarowność odnośnie kierunku „co dalej” i jakiego rodzaju działanie wprowadzić w życie, aby nie doszło do nawrotu choroby! A nawet więcej: żeby prowadzić w pełni świadome, zdrowe i spełnione życie.
 5. Wspólnie pracujemy nad klarownym obrazem Twojej relacji z samą/ym sobą, zwiększamy Twoją samoświadomość ciała, serca i umysłu. Pracujemy nad zaspokajaniem Twoich potrzeb od fizycznych po te duchowe.
 6. „Szukam, a nie wiem czego mam szukać” transformujesz w „Znalazłam/em”, jestem spełniona i zdrowa”.

Narzędzia, którymi pracuję, dostosowuję do indywidualnych potrzeb klientów.

Mój autorski program terapeutyczny zawiera elementy pracy z czuciem, pracy z przekonaniami, z archetypami, akcenty ustawień systemowych, poruszenie relacji z rodzicami, coaching, mentoring tożsamości oraz akupunkturę klasyczną, akupunkturę słowem, ziołolecznictwo, filozofię medycyny chińskiej.

Dobieram metody, które możesz kontynuować sam/a w domu, a które doprowadzą Cię do trwałej zmiany w samopoczuciu i dadzą poczucie, że w dużym stopniu jesteś samodzielna zdrowotnie.

Spotykamy się w gabinecie lub na sesjach online lub łączymy obie formy. Możesz zarezerwować jedną lub pakiet kilku sesji lub zdecydować się na pakiet PREMIUM (konsultacja telefoniczna dot. premium).

Zobacz pakiety ofertowe poniżej i wybierz najlepszą opcję. Umów się na wizytę w gabinecie lub na konsultację telefoniczną.

Zobacz PAkiety
umów się na konsultację

Transformacja to proces osiągania zmiany,
która dokonuje się w oparciu o:

Twoje zaangażowanie

które umożliwi przemianę choroby, bólu i dyskomfortu emocjonalnego w stan pełnego zdrowia.
Poczujesz więcej energii witalnej oraz stopniowo pełnię Siebie.

moje wsparcie dla Ciebie

Oferuję Ci uważność i ukierunkowanie w Twoim procesie, służę wiedzą i doświadczeniem. Oferuję techniki, metody, które przybliżą Cię do zdrowia szybciej niż do tej pory. Zadaję pytania, bo wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

pracę z „trudnymi” emocjami

które uznajemy i zamieniamy w poczucie spełnienia i satysfakcji.

W centrum jesteś Ty, Twoje wartości, potrzeby i pragnienia.

uruchomienie Twojej sprawczości

do zmian w relacji ze sobą samym/samą, co przełoży się również na poprawę w kontakcie z otoczeniem zewnętrznym. Odzyskasz powoli poczucie własnej wartości, radość i zbliżysz się do Twojej ścieżki życiowej, a Twoja sylwetka będzie emanować zdrowiem i zadowoleniem.

Wszystkie odpowiedzi są w Tobie!
Ja zadaję Ci tylko odpowiednie pytania.

Twoje pełne zdrowie, spełnienie, radość i satysfakcja w Życiu. W centrum jesteś Ty, Twoje wartości, potrzeby i pragnienia.

Ułatwiam Ci nawigację po obszarach w życiu, gdzie czujesz chwilową niepewność lub zagubienie.

Oferuję Ci uważność, wsparcie, ukierunkowanie, służę wiedzą i doświadczeniem.

Wspólnie składamy to w całość, dzięki której odczujesz zdrowie i pełnię siebie.

Anna Kremnicka

Cel spotkań:

 • poznajesz swoje granice w kontaktach z rodziną i otoczeniem, nie czujesz na karku balastu przeszłości
 • odczuwasz więcej energii, Twój sen jest głębszy, a oczy odzyskują blask
 • możesz żyć BEZ BÓLU FIZYCZNEGO LUB PSYCHICZNEGO
 •  poznajesz i pogłębiasz nowe kierunki w Życiu, masz motywację do więcej oraz łatwiej osiągasz cele
 • bardziej czujesz Siebie i wiesz coraz bardziej, kim jesteś i czego chcesz, zaczynasz żyć pełną piersią
 •  uzyskujesz ode mnie narzędzia, jak się uzdrawiać, a wtedy ewentualne dolegliwości są tylko wyzwaniem, a nie ciężarem
 • docierasz do Twojego osobistego potencjału i mocy do stwarzania Zdrowia i Życia wdrażając reguły Nowego Pojmowania Zdrowia
 • zmieniasz nastawienie do życia i przejmujesz zdrowie we własne ręce.
Anna Kremnicka

Dla kogo jest ta oferta:

 • Dla osób z nawracającymi lub przewlekłymi dolegliwościami chorobami.
 • Dla osób, które chcą zmian w sobie, w zdrowiu, w relacjach osobistych i zawodowych
 • Osób gotowych na nową perspektywę i nowe rozwiązania w tych obszarach.

Dla kogo ta oferta NIE jest:

 • Jeśli nie chcesz zaangażować się w zmianę.
 • Jeśli nie masz otwartości na rozwój i poszerzanie samoświadomości.
 • Jeśli nie chcesz wziąć odpowiedzialności za kształtowanie swojego zdrowia i wolisz zostać w tym miejscu, gdzie jesteś teraz.

Transformacja to proces osiągania zmiany,
która dokonuje się w oparciu o:

Samoświadomość

Odzyskiwanie i rozwijanie
samoświadomości. To głębokie, krok po kroku rozpoznawanie Twoich potrzeb, odczuć, pragnień.

Emocje i przekonania

Rozpoznawanie i nazywanie Twoich emocji i przekonań. Uznasz ważność swoich emocji i przekształcisz ograniczające przekonania.

Ciało

Ciało, którego uznanie za swojego sprzymierzeńca da Ci szanse na uwrażliwienie się na sygnały i informacje płynące z niego.

Działanie

Działanie, czyli wprowadzanie zmian jako naturalna konsekwencja znalezienia się na właściwej ścieżce.

Zobacz, co mówią o mnie moi pacjenci i klienci:

Po pierwszej sesji Julia pisze:
Podjęłam się serii 10 sesji coachingu z Anią zupełnie nie mając pojęcia, jak szybko proces będzie się wydarzał…. Jestem po pierwszej sesji i aż trudno mi opisać swoje wrażenia WOW. Ania tak „poprowadziła” moje myśli, że sama w niespełna pół godziny dałam sobie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i wątpliwości związane z moją sytuacją biznesowo-finansową. Po sesji czułam się podekscytowana, zainspirowana, pełna motywacji i ogromnej chęci działania.
 
Po kolejnej sesji:
Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno metody coachingu, jak i kompetencji Ani, która w magiczny sposób pokazuje mi, jak odkrywać swój własny potencjał. Struktura sesji pozwala na osiąganie celu, a satysfakcja, która się pojawia po spotkaniu daje ogromnego kopa do działania w kierunku zmiany.

Julia

Aniu, chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować. W pewnym momencie mojego życia dość poważnie się zagubiłem, straciłem sens życia… strach mnie paraliżował,
a dzięki tobie odzyskałem zdrowie
i chęć do życia. Wystarczyło kilka sesji
i spotkań. Dziś jestem prawie w pełni sił, choć do pełnego powrotu do formy jeszcze troszkę brakuje, wiem że każda kolejna sesja przybliża mnie do pełnej formy. Aniu, bardzo dziękuję za wszystko, między innym za to, że zacząłem się szanować i doceniać to, co daje mi każdy dzień i to, co osiągnąłem, a osiągnąłem wiele, ale nigdy tego nie widziałem, a dzięki tobie nauczyłem się żyć w pełnej zgodzie z własnym ja.

Michał

Trafiliśmy do pani Ani, gdy mój syn od ponad sześciu miesięcy zmagał się z nietypowymi objawami: było to totalne wyczerpanie fizyczne objawiające się tym, że praktycznie nie mógł wstać z łóżka. Został przebadany kardiologicznie, neurologicznie i gastrologicznie, był hospitalizowany. Lekarze nie postawili jednoznacznej diagnozy. Tymczasem stan syna paraliżował jego życie i uniemożliwiał chodzenie do szkoły. I wtedy trafiliśmy do pani Ani. W krótkim czasie nastąpiła poprawa, a po kilku wizytach zaczęły dziać się cuda. Syn zaczął budzić się do życia, z tygodnia na tydzień wracała energia. Mogę powiedzieć, że pani Ania w sensie dosłownym postawiła syna na nogi. Po kilku miesiącach leczenia był w stanie wrócić do szkoły. Obecnie jest zdrowy, uprawia sport, uczy się, ma zapał i energię. A w nocy spokojniej śpi, co w jego przypadku ma ogromne znaczenie. Syn, który był sceptyczny co medycyny chińskiej, wykrzyknął kiedyś: „to działa! Nie wiem jak, ale to działa!“.

Mama nastolatka

Dołącz do ponad 50 000 osób,
którym pomogłam odzyskać zdrowie i harmonię w życiu i zdrowiu!

Elastyczny dobór metod da Ci dynamiczną TRANSFORMACJĘ na różnych polach życia, bo wszystko w Życiu nawzajem się przenika!

Lekkość

jest dla Ciebie, jeśli masz nadwagę, czujesz się ociężała fizycznie i nie chce Ci się chcieć. Chcesz zmiany i nie za bardzo wiesz, jak się do niej zabrać 😉 Chętnie potowarzyszę Cię w tej zmianie, w której poczujesz się lepiej sama ze sobą.


 • 2 spotkania transformujące
 • + 1 sesja akupunktury
 • + 4 receptury ziołowe

1210 PLN/ MIESIĄC

Kup teraz!

Radość

jest dla Ciebie, jeśli nie radzisz sobie z emocjami smutku lub lęku, chcesz wyjść z pozycji ofiary i wziąć za siebie odpowiedzialność.
Jeśli pragniesz znów poczuć flow i radość, ten pakiet przyniesie Ci upragnioną zmianę w emocjach.


 • 2 spotkania transformujące
 • + 2 sesja akupunktury
 • + 4 receptury ziołowe

1560 PLN/ MIESIĄC

kup teraz!

Satysfakcja

jest dla Ciebie, jeśli pragniesz na maksa rozwinąć skrzydła!
Jesteś gotowa/y zaangażować się w proces, zajrzeć w siebie głęboko i chcesz widocznych zmian, a wszystkim wymówkom mówisz bye bye… Pracujemy na pełnych obrotach, więc szybko poczujesz zmianę w zdrowia i życiu.


 • 2 spotkania transformujące
 • + 2 sesja akupunktury
 • + 4 receptury ziołowe

  DODATKOWO
 • + kontakt pomiędzy sesjami jako całomiesięczna opieka w obszarze zdrowia.

2160 PLN/ MIESIĄC

Kup teraz!